با ما تماس بگیرید

021-86095462

ساعات کاری دفتر

9:00 تا 18:00

منو
خدمات به ایرانیان مقیم خارج از کشور

دفتر وکالت و مشاوره حقوقی دادگران حامی آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان خارج از کشور را دارد. ارایه این خدمت از آن جهت ضروری می نماید که در حال حاضر تعداد زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف از جمله پناهندگی و مهاجرت و اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف در خارج از کشور زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.کلیه دعاوی و امور توسط وکیل پایه یک دادگستری انجام می شود. در کلیه پرونده ها دو وکیل پایه یک و البته با یک دستمزد اعلام وکالت و دخالت می نمایند. کلیه پرونده ها در صورت تمایل موکل توسط وکیل خانم یا وکیل آقا قابل پیگیری است. دستمزد وکیل (حق الوکاله) با توافق طرفین تعیین می شود و در صورت عدم توانایی پرداخت یکجا در چند قسط پرداخت می شود. خدمات دفتر حقوقی دادگران حامی به ایرانیان مقیم خارج به طور خلاصه عبارت است از:

  • ارایه مشاوره حقوقی تلفنی به صورت رایگان از ساعت 12 الی 18 به وقت ایران از شنبه تا چهارشنبه
  • قبول وکالت و پیگیری امور حقوقی در مراجع دادگستری از جمله دفاع از دعاوی طرح شده علیه ایشان، طرح دعوا به وکالت از این افراد و ...
  • اداره اموال و املاک موجود در ایران (اجاره، خرید، فروش، و امثال آن)
  • پیگیری ممنوعیت خروج از کشور و رفع ممنوع الخروجی
  • سایر امور و مسایل قابل توکیل و قابل پیگیری از سوی وکیل دادگستری
about-us

رزرو وقت مشاوره حقوقی با ما

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری و وکیل متخصص، جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.