با ما تماس بگیرید

021-86095462

ساعات کاری دفتر

9:00 تا 18:00

منو

معرفی دفتر وکالت دادگران

 

گروه وکلای دادگران حامی در اوایل دهه هشتاد شمسی با حضور و همراهی و مشارکت وکلای پایه یک دادگستری و تحصیل کردگان حقوق و اساتید دانشگاه فعالت خود را آغاز نمود.اساس کار این مجموعه هدف قراردادن پیگیری مستمر پرونده ها با اصرار به حصول نتیجه به نفع موکل و امتناع از پذیرفتن پرونده های موهوم و پرونده هایی که حقی برای موکل متصور نیست می باشد.

  • دفتر وکالت دادگران حامی با اتکا به یک تیم مجرب و سابقه چندین ساله وکلای خود در زمینه های مختلف، آماده ارایه کلیه خدمات قبول وکالت، مشاوره حقوقی و قضایی در هریک از حوزه های مربوطه به هموطنان مقیم ایران و ایرانیان مقیم خارج از کشور می باشد. دفتر وکالت و مشاوره حقوقی دادگران حامی آماده عقد قرارداد با ایرانیان مقیم خارج در مواردی که نیاز به یک وکیل دادگستری جهت انجام مسایل و مشکلات حقوقی خود دارند می باشد.
  • کلیه دعاوی ملکی از قبیل خلع ید، تخلیه ید، رفع تصرف عدوانی، وصول طلب، الزام به تنظیم سند رسمی، توقیف اموال، رفع ممانعت از حق، رفع مزاحمت، الزام به فک رهن، الزام به اخذ پایان کار، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، موقوفات عام و خاص، اخذ و مطالبه اجور معوقه، اخذ و مطالبه اجرت المثل، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، فروش ملک مشاعی، الزام به تنظیم سند رسمی اجاره، تخلیه املاک تجاری و مسکونی، مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت، تجویز انتقال منافع، افراز ملک مشاع، دستور فروش ملک مشاع، تقسیم و تفکیک ملک مشاع و.... تنظیم، تفسیر و پشتیبانی انعقاد کلیه قراردادها وسایر دعاوی و امور حقوقی.
about-us
  • دعاوی خانوادگی از قبیل طلاق، طلاق توافقی، طلاق یکطرفه، طلاق به درخواست زوجه، طلاق به درخواست زوج، مطالبه مهریه، نفقه، تمکین، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق خلع و مبارات، شروط ضمن عقد ازدواج، فسخ نکاح، ابطال نکاح، تقسیط مهریه، توقیف اموال (تأمین خواسته)، ممنوع الخروج کردن بدهکار مطالبه نفقه، طرح شکایت کیفری ترک انفاق و یا دفاع از آن، اجازه ازدواج مجدد، اجازه ازدواج دختر باکره (در فرضی که پدر اجازه ازدواج نمی دهد)، حضانت فرزند و سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک و سایر دعاوی و اختلافات خانوادگی.
  • دعاوی کیفری از قبیل سرقت، خیانت در امانت، جعل و استفاده از سند مجعول، قتل، ضرب وجرح، کلاهبرداری، فروش مال غیر، تهدید، توهین و افتراء، انتقال مال غیر و سایر دعاوی کیفری.
  • کلیه امور و دعاوی ثبتی از قبیل افراز، تفکیک، اختلافات ثبتی، اخذ سند تفکیکی ومشاعی، وصول مطالبات از طریق اجرای ثبت وممنوع الخروج کردن بدهکار از طریق اجرای ثبت.
  • ارایه خدمات ویژه به ایرانیان خارج از کشور از قبیل پیگیری ممنوعیت خروج از کشور، اداره اموال واقع در ایران و شرکت در دعاوی مطرح شده علیه ایشان در دادگاه های ایران بدون نیاز به حضور ایشان و طرح کلیه دعاوی به وکالت از این افراد.
  • پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری از قبیل اقامه دعوای حقوقی مطالبه وجه چک علیه صادر کننده و ظهرنویس، اقامه دعوای کیفری و تقاضای مجازات صادره کننده چک، اخذ حکم جلب، ممنوع الخروج کردن، توقیف اموال صادر کننده چک و ظهر نویس و ضامن و مطالبه وجه سفته.

 

رزرو وقت مشاوره حقوقی با ما

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری و وکیل متخصص، جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.